Kategorie close
> Sznurówki elastyczne Hickies
keyboard_arrow_down
> MARKI
keyboard_arrow_down
> KONTAKT Z NAMI
keyboard_arrow_down
phone 531 100 953
mail_outline sklep@movlo.pl
access_time Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
Respro Sportsta Pink maska antysmogowa
 • Respro Sportsta Pink maska antysmogowa
 • Respro Sportsta Pink maska antysmogowa
 • Respro Sportsta Pink maska antysmogowa
 • Respro Sportsta Pink maska antysmogowa
 • Respro Sportsta Pink maska antysmogowa
 • Respro Sportsta Pink maska antysmogowa

Respro Sportsta Pink maska antysmogowa

225,00 zł

 • • W komplecie maska oraz filtr

Kolor Black Kolor Grey Black Kolor Pink


box Dostawa gratis

czas Czas dostawy: 1 dzień

Zamów do 11:00, a paczkę wyślemy dziś


Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Najważniejsze cechy Respro Sportsta Pink

Do sportu

Idealna do uprawiania sportu

3 rozmiary

Dostępna w 2 rozmiarach

2 filtry

Wymienny filtr w zestawie

69 godzin

Żywotność filtra 69h


Maska antysmogowa Sportsta - idealna dla sportowców

Maska antysmogowa Respro Sportsta Black powstała gównie z myślą o biegaczach, kolarzach i miłośnikach turystyki rowerowej. Ta unikalna konstrukcja zapewnia maksymalny komfort podczas wysiłku fizycznego i doskonałą ochronę przed zanieczyszczeniami. Wszystko dzięki połączeniu efektywności ultranowoczesnych filtrów Hepa-Type i innowacyjnej maski Neotex, która wyróżnia się ogromną wygodą użytkowania.

Maska Sportsta korzysta z technologii X-mesh Sportsta – boczne panele wykonano z tkaniny, która pozwala na swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu skóra pozostanje zawsze sucha. Reszta konstrukcji powstała z innowacyjnego materiału – Neotexu. Jest to specjalny gatunek neoprenu o strukturze pełnej pęcherzyków powietrza gąbki, kóra zapewnia użytkownikowi maksymalny komfort noszenia maski. Anatomiczny kształt, specjalne wzmocnienia i wygodna regulacja z użyciem taśmy Velcro są gwarancją idealnego przylegania, trwaości i dopasowania do twarzy.

Ten wyjątkowy model polecany jest głównie osobom bardzo intensywnie uprawiającym sport w warunkach miejskich lub wiejskich. Specjalne zawory Powa zapewniają optymalny przepływ powietrza, nawet przy dużym wysiłku fizycznym i przyspieszonym oddechu. Dzięki podwójnym otworom wydechowym możliwe jest naprawdę błyskawiczne odprowadzanie wilgoci i dwutlenku węgla. Silikonowe membrany najwyższej jakości odporne są na zmiany temperatury i nie zmieniają swoich właściwości nawet w czasie mrozów lub upałów.

Maska Sportsta wyposażona jest w skuteczny filtr Hepa-Type, który działa w oparciu o elektrostatyczne włókna przyciągające stałe cząsteczki zanieczyszczeń. Dzięki niemu maska doskonale chroni przed kurzem, pyłkami kwiatów, grzybami, bakteriami i wirusami.


Technologie zastosowane w masce Respro Sportsta Pink

 • Double Power Channel - podwójne wykorzystanie Power Channel w każdym z dwóch zaworów, pozwala na przepływ dużo większych ilości powietrza. Pozwala to wykonywać głębsze wdechy, w rezultacie zapewniając dużo większy komfort podczas treningu.
 • V-Wings - obudowa zaworu to ruchome skrzydełka, których uniesienie pozwala na większy skok membrany i pracę w trybie Power Channel.
 • Valve Pivot – to specjalna metoda mocowania zaworu, przy której wydychane powietrze nie ucieka górną częścią maski. Dzięki temu, unikamy parowania okularów lub gogli.
 • O2 Neopren – maska została wykonana z materiału o nazwie neopren. Charakteryzuje się on bardzo dużą wytrzymałością oraz plastycznością. Dzięki temu, maska Sportsta może służyć przez długi czas.
 • Max Hole Pattern – polega na odpowiednim rozmieszczeniu otworów w masce, aby zapewnić jeszcze lepszy przepływ powietrza, jednocześnie nie naruszając konstrukcji maski Sportsta.
 • Velcro™ Fastener – to specjalnie zaprojektowany rzep maski. Dzięki unikalnej budowie, nie krępuje ruchów oraz idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju budowy głowy.
 • Plastic Nose Clip – nosek maski. Wykonany został z materiału o nazwie nylon. Jest sprężysty, a zarazem sztywny. Dzięki niemu możliwe jest perfekcyjne dopasowanie maski do kształtu nosa.
 • Reinforce Sewing – szwy wzmacniające. Znajdują się w miejscach najbardziej narażonych na naprężenia. Ich zastosowanie powoduje, że maska jest dużo bardziej odporna na rozdarcia.
 • Anatomic Shell Shape – specjalnie zaprojektowany kształt maski gwarantuje idealne dopasowanie do każdego rodzaju twarzy. Efekt taki udało się osiągnąć dzięki nieregularnej geometrii maski oraz licznym profilowaniom.
 • 2Valves – para zaworów wydechowych, gwarantująca jeszcze szybsze odprowadzanie party wodnej, ciepła oraz dwutlenku węgla. Ich rola jest szczególnie istotna podczas wysiłku, kiedy oddech staje się częstszy i głębszy.
 • Inter-change Mounting – innowacyjna technologia zamocowania filtrów, dzięki której można w kilka sekund wymienić zużyty filtr maski Sportsta. Element bardzo istotny, ponieważ wiele masek nie ma możliwości wymiany filtrów.
 • Comfort Filter – w celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, filtr maski Sportsta posiada specjalne profilowania, aby jeszcze lepiej przylegał do twarzy.
 • Silicon Membrane – specjalna silikonowa membrana, dzięki której możliwy jest trening w każdych warunkach pogodowych. Odporna jest zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury.

Technologie zastosowane w filtrze maski Sportsta Pink

 • Sub-micron – filtr submikronowy Hepa - Type wyłapujący cząsteczki pyłów do 0,3 mikrona oraz większość wirusów, bakterii, komórek grzybów i pierwotniaków.
 • PM2.5 - filtr pyłów o średnicy nie większej niż 2,5 mikrometra, które mogą docierać do górnych dróg oddechowych, płuc, a nawet przenikać do krwi. Zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia pył ten jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród wszelkich zanieczyszczeń atmosferycznych.
 • PM10 – filtr pyłu zawieszonego PM10, który jest frakcją pyłu o bardzo małych rozmiarach średnicy ziaren - do 10 mikrometrów. Ziarna są wystarczająco małe, aby mogły przeniknąć głęboko do płuc.
 • DACC – wykonany z dynamicznego węgla aktywnego, połączonego z czystym splotem węglowym. Używany jest do filtrowania między innymi zanieczyszczeń wywołanych przez spaliny samochodowe. Filtr DACC z początku używany był przez Brytyjskie Ministerstwo Obrony w celu ochrony przed substancjami chemicznymi i bakteriami w czasie wojny.
 • L-Resistance – innowaycjna technologia wykonania filtra, dzięki której nie wywołuje nadmiernego oporu powietrza przy oddychaniu, co często ma miejsce w przypadku klasycznych filtrów działających na zasadzie retencji mechanicznej. Innowacyjna konstrukcja submikronowych filtrów L-Resistance oparta jest o naładowane elektrostatycznie włókna, które przyciągają cząsteczki zanieczyszczeń.
Respro
Filtr kurzu i pyłu PM2.5
Tak
Filtr cząstek submikronowych
Tak
Filtr spalin
Nie
Filtr gazów organicznych
Nie
Zawory wydechowe
Tak
Zawory Rapid Air Flow
Tak
Nadaje się do prania
Tak
Środowisko miejskie
Tak
Środowisko wiejskie
Tak
Wymienny filtr
Tak
Żywotność filtra
4 - 6 tygodni
Kraj produkcji
Wielka Brytania
Gwarancja producenta
2 lata
Zastosowanie
Użytek codzienny, sport

Kod kreskowy

ean13
0656654002794
upc
656654002794

Inni kupowali również

Opinie

✏️ Oceniasz:

Respro Sportsta Pink maska antysmogowa