• Płetwy do pływania

Płetwy do pływania

Produktów: 11

Aktywne filtry

Idealny dodatek dla każdego nurka. Spraw, by nurkowanie stało się jeszcze większą frajdą. Dla profesjonalistów i okazjonalnych nurków. W naszej ofercie znajdziesz zarówno płetwy paskowe, jak i kaloszowe.

Płetwy paskowe posiadają na pięcie regulowany pasek, dzięki czemu możemy je idealnie dopasować do rozmiaru naszej stopy. W płetwach paskowych pięta jest odkryta, dlatego w przypadku chodzenia po ostrym podłożu, zalecamy wyposażenie się w obuwie plażowe.

Płetwy kaloszowe są w całości zabudowane. Decydując się na tego rodzaju płetwy, należy bardziej precyzyjnie dobrać rozmiar, ponieważ nie posiadają one regulacji. Dobre dopasowanie gwarantuje odpowiedni komfort użytkowania i mniejsze opory podczas nurkowania, czy snurkowania.

Pływanie w płetwach zwiększa szybkość przemieszczania się w wodzie nawet o 70%. Jest to szczególnie istotne przy pływaniu pod wodą, gdzie przemieszczanie się jest nieco trudniejsze, niż na powierzchni. Płetwy polecamy nie tylko do nurkowania, ale również do snorkelingu, a nawet pływania w basenie. Przy okazji zakupu płetw polecamy zainteresować się maskami do nurkowania.